Автономна фотоволтаична система с монокристален панел 300 W

2,058.00 лв. (1,052.24 €)

Купи сtbi bank logo
на вноски започващи от 64.32 лв. (32.89 €)

Автономна фотоволтаична система с монокристален панел за къщи, вили, бунгала и други

OFF – GRID Соларни системи

Соларна система с 300Wp монокристален соларен панел

Тази фотоволтаична система включваща соларени панели 300Wp, соларен контролер 20A с LCD дисплей, акумулаторна батерия 12V 150Ah и инвертор – преобразувател на напрежение от 12V на 220V с мощност 1000W, гарантира нормално битуване при условия без електрическо захранване.

Енергията отдадена от соларните панели 300Wp (около 16,84Ah) и съхранена батерия 150Ah можете да използвате по Ваше осмотрение.

Произведената енергия от 300Wp монокристални фотоволтаичени панели, е идеален вариант за кемпери, каравани, вили, бунгала, лодки и други места, където липсва електричеството. Тази система е съобразена с климатичните условия, и презапасена от към недостиг на енергия.

Важно е да се спомене следното:
* Инверторът (преобразувател на напрежение) в тази фотоволтаична система е от типа (модифицирана синусоида), и е предназначен за исползване на консуматори без стартов (пиков ток), примерно: осветление, компютри, зарядни управления, нагреватели, музикални и TV приемници.

Системата включва:
2 бр. Монокристален фотоволтаичен модул 150 Wp
1 бр. Тягов-гелов акумулаторна батерия 12V 150Ah
1 бр. Соларен контролер с LCD дисплей 12V 20A
1 бр. Модифициран инвертор – преобразувател от 12V на 220V с мощност 1000W

Системата НЕ ВКЛЮЧВА окабеляване и свързващи букси. Ако желаете да бъдат добавени, моля упоменете при поръчка.

Параметри:
Дневно потребление при летни условия- 1,1 kWh
Дневно потребление при зимни условия – 0,5 kWh

Вероятност от недостиг на енергия – 5%Относително време за автономия – 2 дни
Системно напрежение – 12V
Ъгъл на монтаж спрямо хоризонта – 38-420

tbi bank loading
моля изчакайте